В Миронівці презентували проєкт з відтворення стародавнього одягу регіону
Реалізація проєкту з дослідження, оцифрування та відтворення традиційного одягу Миронівщини кінця XIX- першої половини XX ст тривала понад пів року.
Джерело: Миронівський краєзнавчий музей.
Зазначається, що експедиція за участі Наталії Телегей та Володимира Щибрі відвідала 20 сіл громади, опитала 58 респондентів та зібрала 90 зразків традиційного одягу й предметів декоративно-ужиткового мистецтва.
Згодом, за допомогою фотографа Наталії Шевченко, було оцифровано 118 елементів традиційного одягу з музейних та приватних колекцій.
Команда етапу відтворення, на чолі з головою Громадської організації ГО «Навколо Нас. UA” Оксаною Гуменюк, створили унікальні та неймовірно красиві репліки 6-ти традиційних строїв Миронівщини, включаючи взуття, головні убори та комплекси традиційних прикрас від майстерні ВидимоНевидимо, – розповіли в музеї.
Організатори наголосили, що традиційний народний костюм – це більше, ніж одяг, це символ унікальності народу, який відображає багатовікову історію та об’єднує покоління.
Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3
- Занурьтесь в атмосферу минулих років: в Кагарлику відкрилася виставка старовини
- В Обухівському музеї відкрилась виставка-продаж крафтових ялинкових прикрас
- У Ржищеві відкрилась виставка місцевої мисткині
- Науковиця з Обухівщини долучилась до масштабної конференції у Варшаві
- В Козинському музеї розпочалась виставка ляльок-мотанок та солом’яних виробів