Пухнасті “реабілітологи” допомагають бійцям в одному із медзакладів Києва
Джерело: Руслан Світлий, Директор департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради.
Спілкування з тваринами є одним з важливих методів реабілітації, оскільки спостереження за тваринами і тактильний контакт з ними забезпечує добрий психотерапевтичний ефект: покращується загальний психічний стан, апетит, знижується нервовість, тривожність.
Пухнасті “реабілітологи” лікують душі, оскільки спілкування, ігри та погладжування тварини, навіть проста присутність поруч можуть сприяти покращенню настрою, розвитку відчуття спокою, а також зменшувати відчуття самотності. – йдеться у повідомленні.
Довідково:
Зоотерапія або анімалотерапія (від лат. animal — тварина) є одним з видів терапії, що охоплює використання тварин, як засіб лікування.
Мета такої терапії полягає у поліпшенні соціальних, емоційних, або когнітивних функцій пацієнта. Прихильники стверджують, що тварини можуть бути корисні для навчання та збільшують мотивацію до життя її учасників. Т
ерапевт, який приносить із собою домашню тварину може виконувати роль посередника між твариною і пацієнтом, вказуючи на безпечність тварини.
Тварини, що використовуються в терапії можуть бути домашніми, сільськогосподарськими або навіть морськими ссавцями (наприклад, дельфіни).
- В частині Карпат спостерігається масова міграція хижих птахів
- Біля Києва помітили величезного невідомого птаха: в мережі сперечаються хто це
- На півночі України третій рік поспіль пробують розвести екзотичну тварину
- Чорнобильський лось – не менш небезпечний за дикого кабана чи вовка
- Ведмедя Балу передали із зоокуточка до реабілітаційного центру