У Василькові пташеня врятували від лисиці: чиє воно і що з ним робити

У Василькові пташеня врятували від лисиці: чиє воно і що з ним робити

Джерело: Птахи України

Підкажіть, будь ласка, що за птаха. Врятували від лиси вчора вночі.

19.05.2024, Васильків, Київська область, – поцікавилася Герда Експлорер.

***

Злеток сови сірої. Філе неможна, у крайньому випадку можна дати куряче серце, попередньо прибрати жир, порізати на смужки.

Тримати на присаді (гілка, цеглина), щоб послідом не нашкодити пір’ю. Ось номер жіночки у Василькові, вона займається мишами.

Раптом у неї немає, напишіть мені, відправлю поштою трохи мишей та курчат морожених.

Наполегливо раджу передати дитинча до реабілітаційного центру, там його догодують, мінімізують контакт з людиною і після реабілітації птах полетить на волю.

Якщо цього не зробити, дитина буде приречена залишитися у вас назавжди, бо на волі такий птах не виживе, батьки виховують дитинчат до року, навчають полювати у різні пори року, де та як ховатися від денних хижаків та іншим речам, пов’язаним з виживанням, ви цьому навчити маля не зможете, і не зможете підготувати його належним чином до життя в природі.

Будь ласка, не згубіть дитину, її місце на волі, зверніться до фахівців “Садиба Нюшаник” або “Місячна долина”, – радять у коментарях.

У Василькові пташеня врятували від лисиці: чиє воно і що з ним робити

Цікаві факти про пташенят сірої сови:

  • Чудові альпіністи: Щоб компенсувати відсутність польоту, пташенята – чудові альпіністи. Завдяки гострим кігтям і сильним ногам вони лазять по гілках та стовбуру дерева, де знаходиться гніздо.
  • Залишаються біля гнізда: Пташенята протягом декількох місяців після виходу з гнізда залежать від своїх батьків у їжі. Вони залишаються поблизу гніздового місця, кличучи батьків, які приносять їм їжу. Ці прохання про їжу можуть бути досить гучними і звучати як серія вересків.
  • Поступовий розвиток: Пташенятам потрібно кілька тижнів, щоб повністю розвинути свої махові пір’я. Протягом цього часу вони тренуються махати крилами і здійснюють короткі ковзні польоти з гілки на гілку.
  • Вразливий період: Цей період оперення є вразливим для пташенят сірої сови. Вони все ще навчаються виживати самостійно і більш схильні до хижацтва з боку інших птахів і тварин.

Батьки сірої сови люто захищають своїх пташенят. Вони використовують свої гострі кігті та потужні крила, щоб прогнати будь-яку уявну загрозу для гнізда або пташенят.

Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3

Джерело: https://obukhiv.info/news/vryatuvali-vid-lisitci-chie-tce-ptashenya-i-shcho-z-nim-robiti/