Заощадити на звичайних речах можливо: як саме

Заощадити на звичайних речах можливо: як саме

Чи думали ви, що є речі, відмовившись від яких, нічого не втратите. Проте ці щоденні дрібнички крадуть у вас значну частину бюджету.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Лайфхакер.

Попкорн у кінотеатрі

Лідер хіт-параду переоцінених речей. Набагато дешевше вийде, якщо купити готовий у супермаркеті чи зерна кукурудзи для самостійного приготування.

Весільна атрибутика

Якщо ви хоч раз прицінювалися до весільних товарів, то знаєте, як дорого вони коштують. Причому у переважній більшості випадків необґрунтовано. Ціна на сукню нареченої та сукню випускниці може відрізнятися вдвічі, хоча різниця буде лише у кольорі. Вартість відрізу фатину буде меншою, ніж у такого ж шматка тканини з ярликом «фата», як мінімум у 10 разів. Зверніть увагу на неспеціалізовані магазини: білі туфлі на один раз з масмаркету обійдуться дешевше, ніж з весільного салону.

Вода у пляшках

Вода в пляшках у багато разів дорожча за воду з крана. Навіть якщо вона негазована і не має фруктових ароматизаторів. Як вихід, можна встановити вдома фільтр для води та брати її із собою у багаторазовій пляшці – значно заощадите у довгостроковій перспективі.

Дорогий брендовий одяг та взуття

У дешевому сегменті ціна та якість найчастіше пов’язані безпосередньо. Ви легко відрізняєте туфлі за 1 тисячу грн від взуття за 10 тисяч грн. Проте між парами за 10 і 100 тисяч різниця може бути не такою очевидною. Зате на одній з них буде відомий логотип або підошва певного кольору.

Брендові речі можна зі знижкою купити на розпродажі або в стоках, але, зрозуміло, вони будуть не з останньої колекції. Ще один варіант стати прихильником раціонального споживання, – радять експерти.

Алкоголь та сигарети

Пити алкоголь та палити сигарети шкідливо не лише для гаманця, але й здоров’я. Тому із цими пагубними звичками краще зав’язувати.

Паперові книги

Багато хто любить класичний формат книг, щоб сторінки шелестіли і пахли друкарською фарбою. За задоволення доводиться платити у кілька разів дорожче, ніж за електронну версію.

Встановіть на свої пристрої зручні програми для читання та купуйте книги в електронній версії, – кажуть експерти.

Джерело: https://obukhiv.info/news/dekilka-rechei-za-yaki-mi-znachno-pereplachuemo/