Чому дика природа на островах стає схожою
Джерело: phys.org
На ці питання намагається відповісти команда вчених з Університету Париж-Сакле, Океанічного університету Китаю та Інституту досліджень біорізноманіття в Берліні. Люди відіграли вирішальну роль у перенесенні видів по всьому світу, що вплинуло на екосистеми, зокрема на островах.
Вивчення біорізноманіття на островах завжди було важливим питанням для науки, починаючи ще з часів Дарвіна. Проте вплив людської діяльності, включно з туризмом, транспортом і розвитком урбанізації, значно змінив баланс і біорізноманіття на островах. Дослідження показують, що на островах з розвиненою інфраструктурою, таких як Гаваї, набагато більше видів немісцевих птахів, ніж на менш населених островах.
Це викликає занепокоєння, адже однорідність видів може призвести до зниження адаптивних можливостей екосистем до глобальних змін, таких як зміна клімату та втрата середовища існування. В результаті ми стикаємося з загрозою зниження біорізноманіття на островах, що може мати серйозні наслідки для їхнього майбутнього.
Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3
- В Обухівській багатоповерхівці помітили павука, що їсть колорадських жуків
- Київ у небезпеці: попри війну знищення заповідних зон зросло втричі
- ТОП-7 найчарівніших місць для фотосесії поблизу Обухова
- Осетровий місяць: в Обухові спостерігали рідкісне астрономічне явище
- У Києві перекрили дорогу до річки: це призвело до цікавого результату
Джерело: https://obukhiv.info/news/chomu-dika-priroda-na-ostrovakh-stae-skhozhoiu/