Cиниця з “бородою”: всі хочуть бути в тренді
Джерело: Птахи України
Синиця бажає бути у тренді – із бородою)
P.S. Якщо у вас є тваринки, яких ви “вичісуєте”, не викидайте у сміття їх хутро, а почепіть десь на гілку.
Пташки будуть вдячні за таку подушку у своєму гнізді.
P.P.S. При цьому не забувайте забирати потім пластикову прищіпку.
Одеса 13.04.24 – розповів Viktor Aleksandrovich.
Довідково:
Синиці будують свої гнізда з різних матеріалів, але найпоширеніші з них:
- Мох: Синиці використовують мох для утеплення та маскування своїх гнізд. Вони збирають мох з дерев, стовпів та інших поверхонь.
- Трава: Синиці також використовують траву для будівництва своїх гнізд. Вони збирають траву з лугів, полів та інших відкритих просторів.
- Листя: Синиці можуть використовувати листя для будівництва своїх гнізд, особливо восени. Вони збирають листя з дерев і кущів.
- Вовна: Синиці часто використовують шерсть для вистилання своїх гнізд. Вони можуть збирати шерсть з овець, собак та інших тварин.
- Пір’я: Синиці також можуть використовувати пір’я для вистилання своїх гнізд. Вони можуть збирати пір’я з птахів, які гніздяться поблизу.
- Павутиння: Синиці іноді використовують павутиння для скріплення своїх гнізд.
- Глина: Деякі види синиць використовують глину для будівництва своїх гнізд. Вони збирають глину з берегів річок, струмків та інших вологих місць.
Синиці збирають ці матеріали протягом декількох тижнів або навіть місяців, перш ніж побудувати своє гніздо. Вони переносять матеріали в дзьобах і використовують свої дзьоби та лапи, щоб сплести їх разом.
Гніздо синиці зазвичай має форму чаші і розміром з тенісний м’яч. Воно розташоване в дуплі дерева, пташиному будиночку або іншому захищеному місці.
Внутрішню частину гнізда синиці вистилають м’яким матеріалом, таким як мох, шерсть або пір’я. Це допомагає зберегти яйця та пташенят у теплі.
Синиці зазвичай відкладають 6-10 яєць. Яйця білі з коричневими цятками.
Інкубаційний період становить 12-14 днів. Пташенята вилуплюються голими та сліпими.
Батьки годують пташенят комахами, гусеницями та іншими дрібними безхребетними. Пташенята стають на крило через 15-20 днів.
Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3
- Фотопастка зафіксувала яструба, котрий купався у болоті
- Видлубав дерево і сховався в отворі: хто нехтує старими дуплами
- Співає в польоті і передражнює сорок: що це за пташка
Джерело: https://obukhiv.info/news/cinitcya-z-borodoiu-vsi-khochut-buti-v-trendi/