Обухівські зоозахисниці майструють будиночки для вуличних тварин
Про це розповіла Марина Кочкина у фейсбук.
Пару годин, мінімум витрат і тварина в теплі, – діляться жінки, сподіваючись, що їхній приклад переймуть інші небайдужі жителі міста, – йдеться в повідомленні.
З початком холодів гостро постає питання зимівля безхатніх хвостатих, і, зазвичай, ця проблема лягає на плечі зоозахисників і активістів. В багатьох містах України небайдужі жителі міста власними силами організовують прихисток для таких тварин. Не виключення і Обухів.
Наприклад, жителька міста Ала Гриценко вже не перший рік виготовляє і розставляє утеплені будиночки, про що розповідає в соцмережах.
Більшість жителів схвально ставляться до такої ініціативи, але не всі, адже такі житла для тварин часто страждають від вандалів.
Дівчата, старайтеся ставить не дуже в людних і видних місцях, – коментує Ніна Вижимок.
Ви гарний приклад для добрих людей, а від недобрих дійсно треба ці будки ставити подальше, – підтримує Інна Масловська.
Також в мережі можна знайти багато практичних порад по облаштуванню таких будиночків, наприклад, зооволонтери з Харкова утеплювать рекомендують соломою:
Сіно, ковдри, і тканини вбирають вологу і не вбережуть кішок від холоду. Солома – найкращий, перевірений наповнювач для зимових котячих будиночків. Будиночок зробити легко! Просто поставте картонну коробку у великий сміттєвий мішок, зміцніть скотчем, виріжте віконце вище від дна і наповніть соломою. І тепло, і сухо. Мішок корму продірявити і залишити біля будиночка, де-небудь у затишному куточку під навісом, – розповідають зоозахисники.
- Пухнасті “реабілітологи” допомагають бійцям в одному із медзакладів Києва
- Ведмедя Балу передали із зоокуточка до реабілітаційного центру
- Біля Бахмута пес під обстрілами носив сухпайки бійцям, котрі залишилися без їжі
- Військові на позиціях врятували екзотичну ящірку: помили та відігріли
Джерело: https://obukhiv.info/news/obukhivski-zoozakhisnitci-maistruiut-budinkochki-dlya-vulichnikh-tvarin/