Серйозний омелюх і снігур-ласун: поблизу Обухова зафіксували цікавих птахів (фото)
Про це йдеться у групі Птахи України, передають Хроніки Обухова.
Київська обл, Козин 5.11.23. Омелюх, снігур і якийсь мартин (у польоті важко зрозуміти). А синиця чубата втекла від фотосесії, – написала Natailia Gubanova.
Гарні фото!, – пишуть в коментарях.
Тверезий омелюх, – пожартувала Marina Romashka.
Снігурі так смакують горобиною, – зазначила Ira Yanchuk.
Снігур на такій гарній гілочці, – пише Milanaa Waterman.
Снігур – це просто шедевр “пера” природи. Бачив з 10к разів, однак кожного разу вав-ефект. + Подобається, що він не полохливий, – додав Андрій Чижов.
Довідково:
- Снігур звичайний – близький родич горобця. Вперше цей птах був описаний Ліннеєм у 1758 році. В світі існує приблизно дюжина підвидів снігурів, що відрізняються колірними варіаціями. При цьому найбільш відомим та розповсюдженим є снігур звичайний.
- Вважається символом зими та Різдва, любові, дружби та добрих звісток.
- В Україні снігур звичайний зустрічається переважно в Карпатах та на Поліссі. Проте взимку він може мігрувати по всій території країни.
- Середовище існування снігура звичайного охоплює ліси та місцевості поблизу. Ці птахи рідко шукають їжу далеко від густих чагарників. Їх також дуже приваблюють живоплоти.
- Снігурі – полохливі, тихі та непомітні птахи. Саме тому, незважаючи на доволі яскраве забарвлення, їх нелегко помітити. Пісні снігурів можуть бути доволі різними, але найчастіше за все можна почути тихий свист, майже як людський. Співають переважно самиці.
- При прийомі їжі снігурі перегукуються протяжними посвистами, а після – злітають з коротким криком. Найулюбленіша його їжа – ягоди горобини.