Як вивести хрін з городу: дієві поради фахівців
Про це “Хронікам Обухова” повідомляє Zemliak.com.
Один з найдивніших способів боротьби із хроном – азотне добриво. Для цього восени скосіть листя хрону і посипте кущі азотними добривами. До зими процедуру треба кілька разів повторити. Таким чином навесні рослина ослабне і загине. Залишиться тільки видалити коріння.
Щоб позбутись хрону з ділянки, можна засіяти ділянку житом. Його корені ростуть глибоко, утворюючи міцну стіну. Зелена маса наростає швидко, не залишаючи шансів для хрону. Його коріння просто засихає в землі, — додали городники.
Також аби запобігти розростанню хроні можна навколо куща встановити листки жерсті або шиферу. Вкопувати їх треба вкрай обережно, щоб не пошкодити коріння.
Треба трішки розкопати корені та зрізати листя. Бажано не пошкодити корінці лопатою. Тонким дротиком зробити в кожному корінці проколи на 15-20 см. Набрати у шприц будь-який гербіцид у концентрованому вигляді й закачати в кожен отвір. Процедуру слід робити кілька разів. Марудно, але дієво, — поділилсь фахівці.
Зазначається, що цей спосіб можна використовувати тільки в разі, якщо наступні кілька років на цій ділянці нічого не садитимете.
Також можна обрізати листя, а кущ хрону накрити щільним матеріалом, наприклад, чорною плівкою, старим лінолеумом або руберойдом. Якщо на хрін не потрапляють сонячні промені, він зникне протягом року-двох.
Багато господарів помилково вважають, що хрін може знищити сіль. Але цей спосіб малоефективний і має великий недолік – не всі овочі ростуть у закисленому ґрунті.
- Кухонна сіль має знезаражувальні властивості, але навіщо вона часнику
- Дочекайтесь холодів інакше рослина загине: коли садити озимий редис
- Обов’язково під зиму: домашнє добриво, що збільшить врожай полуниці наступного року
- Фахівці розповіли, чому не можна збирати картоплю до вересня
- Топ-5 лайфхаків для посадки озимого часнику
Джерело: https://obukhiv.info/news/yak-vivesti-khrin-z-gorodu-dievi-poradi-fakhivtciv/